Muzykariat | O Nas
15434
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15434,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Witaj w Muzykariacie!

 

Firma Muzykariat zajmuje się organizacją oprawy muzycznej rożnych imprez oraz prowadzi szkolenia dla nauczycieli gry na instrumentach i dla akompaniatorów.

 

Muzyka na żywo powinna towarzyszyć nam jak najczęściej. Dobry zespół muzyczny uświetni każde wydarzenie i sprawi, że stanie się ono wyjątkowe i niezapomniane.

Organizujesz prywatną uroczystość, imprezę firmową, bankiet, bal, wernisaż, przyjęcie? Chcesz zapewnić gościom Twojego hotelu, restauracji niepowtarzalną atmosferę? Jeśli tak, nasza propozycja skierowana jest właśnie do Ciebie!

 

Muzykariat posiada w swojej ofercie zespoły złożone z profesjonalnych muzyków, które zapewnią oprawę muzyczną odpowiednią dla rodzaju i specyfiki Twojego przedsięwzięcia. Występ naszych wykonawców może stanowić przyjemne tło, może mieć charakter koncertowy lub porwać wszystkich do tańca.

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszych propozycji w dziale OFERTA. Skład zespołu oraz jego repertuar chętnie dostosuję do Twoich indywidualnych wymagań.

 

Drugim obszarem naszej działalności są szkolenia. Firma Muzykariat organizuje szkolenia dla nauczycieli gry na różnych instrumentach oraz dla pianistów – akompaniatorów. Program obejmuje jednodniowe wykłady, zajęcia praktyczne oraz dyskusje panelowe, podczas których nasi wykładowcy przedstawiają nowoczesne metody nauczania oraz akompaniowania.

 

Osoby prowadzące są doświadczonymi pedagogami i w przystępny sposób dzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami. Szkolenia organizowane są z myślą o nauczycielach i akompaniatorach pracujących w szkołach prywatnych, państwowych oraz prowadzących własną działalność edukacyjną.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą OFERTĄ  dotyczącą szkoleń.