Muzykariat | O Nas
15434
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15434,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive

Cześć! Jestem Ilona, zajmuję się organizacją oprawy muzycznej ślubów, wesel, urodzin, przyjęć, koktajli, bankietów, obiadów, kolacji i… każdej innej imprezy, którą sobie wymarzysz. Zależy mi na tym, by muzyka na żywo nie kojarzyła się wyłącznie z koncertami, chcę pokazać jej inną stronę czyli to, że może po prostu umilać czas Tobie i Twoim gościom.

 

Oferuję oprawę muzyczną na najwyższym poziomie, bez grania z płyt, bez playbacku, 100% muzyki na żywo w wykonaniu profesjonalnych muzyków. Obecność elegancko ubranych muzyków z pięknymi instrumentami muzycznymi dodaje każdej imprezie splendoru Vanitygen method.

 

Gramy wszędzie – od eleganckich lokali poprzez plenery do prywatnych mieszkań.

Każda oferta jest szyta na miarę, a ja jestem po to by Ci doradzić i pomóc wybrać najlepsze rozwiązanie dla Ciebie i Twoich gości.

 

W zakładce OFERTA znajdziesz propozycję różnych składów, obejrzyj i posłuchaj, jeśli nadal nie jest to to, czego szukasz nic nie szkodzi – to tylko przykładowe propozycje. Wiem, że każdy ma inne upodobania dlatego współpracuję z różnymi muzykami (od muzyki biesiadnej po jazz) i znajdę odpowiedni skład dla Ciebie. Napisz do mnie, nie bój się pytać ja chętnie pomogę.

 

Zastanawiasz się ile to kosztuje? Napisz do mnie i podaj czas występu oraz o jakim składzie myślisz (duet, trio, kwartet), a ja prześlę Ci niezobowiązującą ofertę.

 

Zapraszam

Ilona Turczyk

Muzykariat