Muzykariat | O Nas
15434
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15434,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive

Kiedy myślisz “muzyka na żywo”, myślisz “Muzykariat”.

 

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wynająć zespół na wesele, czy zorganizować wieczór jazzowy w swojej restauracji, mam dla Ciebie rozwiązanie. Jestem Ilona i zajmuję się oprawą muzyczną uroczystości: ślubów, bankietów czy urodzin. Chcę Cię przekonać, że muzyka – ta prawdziwa, wokalna i instrumentalna, na żywo – może zagrać specjalnie dla Ciebie i Twoich gości.

 

Jestem po to, żeby wszystko zagrało jak w orkiestrze: pomogę Ci wybrać repertuar i gatunek muzyczny, skompletuję zespół muzyczny, a nawet zadbam o stroje jego członków i o to, żeby na miejscu byli na czas. Wszystko dokładnie tak, jak sobie tego życzysz: śpiewająco.

 

Nawet najtrudniejsze wyzwania idą mi jak z nut. Boho ślub na plaży? Koktajl z okazji imienin w klimacie latynoskim? Kolacja w eleganckiej restauracji z muzyką gitarową w tle? Możesz mi zaufać: wiem, kiedy wybrać popularne weselne przeboje, a kiedy wyczarować nastrojową atmosferę za pomocą dźwięków. Mam wiele lat doświadczenia, a wydarzenia uświetniałam muzyką w wielu prestiżowych miejscach, od Olivii Star w Gdańsku po Molo w Orłowie.

 

Jeśli planujesz weselne przyjęcie, interesuje Cię możliwość zaskoczenia gości prywatnym koncertem albo szukasz muzyki do restauracji, która w sobotnie wieczory przyciągnie klientów, sprawdź moją ofertę.